Przenośna umywalka do mycia rąk w warunkach szpitalnych.

Mycie rąk ratuje życie! Przełomowa seria umywalek przenośnych TEAL umożliwia pracownikom służby zdrowia, a także pacjentom dostęp do wysokiej jakości urządzenia do mycia rąk w gorącej wodzie, gdziekolwiek i kiedykolwiek jest to potrzebne.

Doskonale sprawdzają się zarówno w szpitalach jak i w zakresie opieki domowej, a także w gabinetach lekarskich, terapeutycznych, w klinikach, domach opieki, czy salonach piękności. Seria TEAL jest również idealnym rozwiązaniem dla tymczasowych placówek medycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

BigSynk

6 556,00 

TEAL BigSynk to wysoce przenośny mobilny ręczny zestaw do mycia rąk i ramion. Jest bardzo prosty w użyciu: naciśnięcie czerwonego przycisku umożliwia dozowanie ciepłej wody, przepływ zimnej wody aktywujemy naciskając przycisk koloru niebieskiego.

Jest bardzo prosty w użyciu, odpowiednie przyciśnięcie przycisku aktywuje przepływ wody: czerwony – ciepła woda, niebieski – zimna woda.

Pobierz ulotkę produktu

Hygienius

6 286,00 

Mycie rąk ratuje życie – a TEAL Hygienius jest najskuteczniejszym mobilnym rozwiązaniem problemu zakażenia krzyżowego. W komplecie z uchwytem na ręcznik papierowy i dozownikiem mydła w płynie. Innowacyjny i wielokrotnie nagradzany TEAL Hygienius jest bardzo przenośny i nie wymaga żadnych podłączeń hydraulicznych, a do pracy potrzebuje tylko 13-amperowego gniazdka.

Pobierz ulotkę produktu

Hygienius MediWash

19 594,00 

Mobilna Umywalka Hygenius MediWash została stworzona z myślą o zakładach opieki medycznej i zdrowotnej, w przypadku nagłego braku dostępu do wody lub jako mobilny punkt higieny rąk!

  • Całkowicie samowystarczalny – nie wymaga żadnych połączeń hydraulicznych ani drenażowych
  • Mycie pod gorącą bieżącą wodą
  • W pełni zautomatyzowany – nic do regulacji ani ustawiania
  • Do działania potrzebuje tylko 13-amperowego gniazda
  • Posiada 2-metrowy przewód zasilający z wtyczką formowaną

Umieść go tam, gdzie potrzebujesz
Wyposażony w cztery medyczne kółka 4″ (dwa z możliwością blokady).

Pobierz ulotkę produktu

Hygienius ProWash

6 286,00 

Przenośne mycie rąk wodą gorącą dla pracowników służby zdrowia – urządzenie Hygienius ProWash jest całkowicie niezależne i nie wymaga żadnych sieci wodociągowych ani połączeń drenażowych.

 

Pobierz ulotkę produktu

WashStand

2 682,00 

Przenośne urządzenie do mycia rąk WashStand zostało specjalnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania w każdej sytuacji – od opieki domowej po catering mobilny. Umywalki mobilne zapewniają możliwość komfortowego mycia rąk ciepłą, bieżącą wodą wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Wyposażony w koła o niskim współczynniku tarcia i wygodny uchwyt, można go szybko i łatwo poprowadzić prosto do miejsca, gdzie potrzebne jest mycie rąk z użyciem gorącej wody.

Pobierz ulotkę produktu (wersja anglojęzyczna)»