Podczas przygotowywania posiłków należy zachować najwyższy poziom higieny rąk. Przenośne zlewozmywaki TEAL są idealnym rozwiązaniem dla przemysłu spożywczego i gastronomicznego.

Idealne dla wszystkich firm związanych z cateringiem, takich jak dostawcy Street Food, sprzedawcy detaliczni, targi i kioski dla rolników, catering zewnętrzny, bary szybkiej obsługi, dostawcy lodów, stoiska z kawą, bary kanapkowe i wszystkie inne formy mobilnego cateringu. Umywalki TEAL to również idealne rozwiązanie dla Klientów korzystających z tego typu usług.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

BigSynk

6 556,00 

TEAL BigSynk to wysoce przenośny mobilny ręczny zestaw do mycia rąk i ramion. Jest bardzo prosty w użyciu: naciśnięcie czerwonego przycisku umożliwia dozowanie ciepłej wody, przepływ zimnej wody aktywujemy naciskając przycisk koloru niebieskiego.

Jest bardzo prosty w użyciu, odpowiednie przyciśnięcie przycisku aktywuje przepływ wody: czerwony – ciepła woda, niebieski – zimna woda.

Pobierz ulotkę produktu

Handeman Xtra do zasilania sieciowego

2 350,00 

Naprawdę skuteczną higienę rąk osiąga się przy gorącej wodzie bieżącej o idealnej stałej temperaturze 45 ° C +/- 2 ° C.

Wystarczy umieścić go na dowolnej płaskiej powierzchni lub zamontować na ścianie – wszędzie tam, gdzie dostępne jest standardowe źródło zasilania o napięciu 240 V.

Nie jest wymagana instalacja hydrauliczna.

Pobierz ulotkę produktu

Handeman Xtra Przenośny

1 218,00 

Handeman Xtra Portable jest idealny do każdej sytuacji, w której wymagane jest mycie rąk gorącą wodą i nie ma zasilania ani kanalizacji. Jest przeznaczony do użycia z wstępnie ogrzaną gorącą wodą i zapewnia co najmniej piętnaście 12-sekundowych myć rąk na jedno napełnienie.

 

Pobierz ulotkę produktu

Hygienius

6 286,00 

Mycie rąk ratuje życie – a TEAL Hygienius jest najskuteczniejszym mobilnym rozwiązaniem problemu zakażenia krzyżowego. W komplecie z uchwytem na ręcznik papierowy i dozownikiem mydła w płynie. Innowacyjny i wielokrotnie nagradzany TEAL Hygienius jest bardzo przenośny i nie wymaga żadnych podłączeń hydraulicznych, a do pracy potrzebuje tylko 13-amperowego gniazdka.

Pobierz ulotkę produktu

Variant

3 395,00 

Variant to kompletny zestaw komponentów, który pozwala na utworzenie jednostki do mycia rąk w gorącej wodzie w dowolnym miejscu.

Przenośny, praktyczny i ekonomiczny – Przenośna umywalka Variant zapewnia możliwość komfortowego mycia rąk ciepłą, bieżącą wodą wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne

Pobierz ulotkę produktu»

Uwaga: Wariant jest przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego i nie nadaje się do stosowania w pojazdach mechanicznych.

WashStand

2 682,00 

Przenośne urządzenie do mycia rąk WashStand zostało specjalnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania w każdej sytuacji – od opieki domowej po catering mobilny. Umywalki mobilne zapewniają możliwość komfortowego mycia rąk ciepłą, bieżącą wodą wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Wyposażony w koła o niskim współczynniku tarcia i wygodny uchwyt, można go szybko i łatwo poprowadzić prosto do miejsca, gdzie potrzebne jest mycie rąk z użyciem gorącej wody.

Pobierz ulotkę produktu (wersja anglojęzyczna)»