Przenośne umywalki do pojazdów mechanicznych.

Gama produktów samochodowych TEAL umożliwia użytkownikowi czerpanie przyjemności z mycia rąk w gorącej wodzie tam, gdzie jest to potrzebne! Łatwe w montażu i konserwacji. Dostępne z zasilaniem 12V lub 24V.

Niezależnie od Twoich wymagań, nawet jeśli jesteś w ciągłym ruchu, mobilna umywalka TEAL wykona swoje zadanie! Idealna do samochodów dostawczych, kabin sypialnych, samochodów dostawczych, sanitariuszy, ambulansów, pojazdów awaryjnych, samochodów do usuwania odpadów (mokre odpady), śmieciarek (suchych odpadów), usług lokalnych władz, furgonetek żywności, mobilnych warsztatów, mobilnych bibliotek i monterów samochodów dostawczych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Compact Classic do pojazdów mechanicznych

2 534,00 

Urządzenie do mycia ręcznego TEAL Compact Classic z ciepłą wodą przeznaczone jest do montażu w pojazdach silnikowych, zapewniając ręczne mycie w gorącej wodzie tam, gdzie jest to potrzebne. Idealny do furgonetek z żywnością, Compact Classic ma specjalne wykończenie misy ze szczotkowanej i polerowanej stali nierdzewnej.

Compact Classic jest dostępny w:

  • 12 i 24 woltowe wykrywające napięcia*
  • 12 woltowy nie wykrywający napięcia**

Zgodny z regulacją ECE 10 i dyrektywą WE 72/245.

Handeman Xtra do pojazdów mechanicznych

1 218,00 

Standardowy Handeman Xtra jest w pełni zautomatyzowany i włącza się tylko wtedy, gdy akumulator jest w pełni naładowany, a silnik pracuje, więc podczas gdy nie myjemy rąk nie zużywa baterii.

 

Jedno napełnienie zbiornika czystej wody zapewnia co najmniej piętnaście 12-sekundowych myć rąk. Aby zapewnić odpowiednią higienę rąk wystarczy napełnić zbiornik wodą wcześniej podgrzaną co umożliwia dostęp ciepłej wody przez 5 godzin od napełnienia.

Handeman Xtra jest dostępny w:

  • 12 i 24 woltowe wykrywające napięcia*
  • 12 woltowy nie wykrywający napięcia**

Zgodny z regulacją ECE 10 i dyrektywą WE 72/245.

Dostępny również w specjalnym zamówieniu – niewielka jednostka Handeman Xtra HMX12LW jest wyposażona w 90 watowy podgrzewacz.

TEALwash dla pojazdów mechanicznych

Umywalki TEALwash dla pojazdów mechanicznych dostępne, są w wersjach:

  • 12 i 24 woltowe wykrywające napięcia*
  • 12 woltowy nie wykrywający napięcia**

Produkt zgodny z regulacją ECE 10 i dyrektywą WE 72/245.