Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

BigSynk

6 556,00 

TEAL BigSynk to wysoce przenośny mobilny ręczny zestaw do mycia rąk i ramion. Jest bardzo prosty w użyciu: naciśnięcie czerwonego przycisku umożliwia dozowanie ciepłej wody, przepływ zimnej wody aktywujemy naciskając przycisk koloru niebieskiego.

Jest bardzo prosty w użyciu, odpowiednie przyciśnięcie przycisku aktywuje przepływ wody: czerwony – ciepła woda, niebieski – zimna woda.

Pobierz ulotkę produktu

Compact Classic do pojazdów mechanicznych

2 534,00 

Urządzenie do mycia ręcznego TEAL Compact Classic z ciepłą wodą przeznaczone jest do montażu w pojazdach silnikowych, zapewniając ręczne mycie w gorącej wodzie tam, gdzie jest to potrzebne. Idealny do furgonetek z żywnością, Compact Classic ma specjalne wykończenie misy ze szczotkowanej i polerowanej stali nierdzewnej.

Compact Classic jest dostępny w:

 • 12 i 24 woltowe wykrywające napięcia*
 • 12 woltowy nie wykrywający napięcia**

Zgodny z regulacją ECE 10 i dyrektywą WE 72/245.

Handeman Xtra do pojazdów mechanicznych

1 218,00 

Standardowy Handeman Xtra jest w pełni zautomatyzowany i włącza się tylko wtedy, gdy akumulator jest w pełni naładowany, a silnik pracuje, więc podczas gdy nie myjemy rąk nie zużywa baterii.

 

Jedno napełnienie zbiornika czystej wody zapewnia co najmniej piętnaście 12-sekundowych myć rąk. Aby zapewnić odpowiednią higienę rąk wystarczy napełnić zbiornik wodą wcześniej podgrzaną co umożliwia dostęp ciepłej wody przez 5 godzin od napełnienia.

Handeman Xtra jest dostępny w:

 • 12 i 24 woltowe wykrywające napięcia*
 • 12 woltowy nie wykrywający napięcia**

Zgodny z regulacją ECE 10 i dyrektywą WE 72/245.

Dostępny również w specjalnym zamówieniu – niewielka jednostka Handeman Xtra HMX12LW jest wyposażona w 90 watowy podgrzewacz.

Handeman Xtra do zasilania sieciowego

2 350,00 

Naprawdę skuteczną higienę rąk osiąga się przy gorącej wodzie bieżącej o idealnej stałej temperaturze 45 ° C +/- 2 ° C.

Wystarczy umieścić go na dowolnej płaskiej powierzchni lub zamontować na ścianie – wszędzie tam, gdzie dostępne jest standardowe źródło zasilania o napięciu 240 V.

Nie jest wymagana instalacja hydrauliczna.

Pobierz ulotkę produktu

Handeman Xtra Przenośny

1 218,00 

Handeman Xtra Portable jest idealny do każdej sytuacji, w której wymagane jest mycie rąk gorącą wodą i nie ma zasilania ani kanalizacji. Jest przeznaczony do użycia z wstępnie ogrzaną gorącą wodą i zapewnia co najmniej piętnaście 12-sekundowych myć rąk na jedno napełnienie.

 

Pobierz ulotkę produktu

Hygienius

6 286,00 

Mycie rąk ratuje życie – a TEAL Hygienius jest najskuteczniejszym mobilnym rozwiązaniem problemu zakażenia krzyżowego. W komplecie z uchwytem na ręcznik papierowy i dozownikiem mydła w płynie. Innowacyjny i wielokrotnie nagradzany TEAL Hygienius jest bardzo przenośny i nie wymaga żadnych podłączeń hydraulicznych, a do pracy potrzebuje tylko 13-amperowego gniazdka.

Pobierz ulotkę produktu

Hygienius MediWash

19 594,00 

Mobilna Umywalka Hygenius MediWash została stworzona z myślą o zakładach opieki medycznej i zdrowotnej, w przypadku nagłego braku dostępu do wody lub jako mobilny punkt higieny rąk!

 • Całkowicie samowystarczalny – nie wymaga żadnych połączeń hydraulicznych ani drenażowych
 • Mycie pod gorącą bieżącą wodą
 • W pełni zautomatyzowany – nic do regulacji ani ustawiania
 • Do działania potrzebuje tylko 13-amperowego gniazda
 • Posiada 2-metrowy przewód zasilający z wtyczką formowaną

Umieść go tam, gdzie potrzebujesz
Wyposażony w cztery medyczne kółka 4″ (dwa z możliwością blokady).

Pobierz ulotkę produktu

Hygienius ProWash

6 286,00 

Przenośne mycie rąk wodą gorącą dla pracowników służby zdrowia – urządzenie Hygienius ProWash jest całkowicie niezależne i nie wymaga żadnych sieci wodociągowych ani połączeń drenażowych.

 

Pobierz ulotkę produktu

KiddiSynk

2 682,00 

Solidny i łatwy w czyszczeniu, KiddiSynk został zaprojektowany specjalnie z myślą o mniejszych rękach!

Jest łatwy w użyciu nawet dla najmłodszych!

Zdjęcie przedstawia też dozownik mydła i uchwyt na ręczniki, które są dostarczane jako opcjonalne dodatki.

Broszura informacyjna produktu

KiddiWash Xtra

1 218,00 

Idealny do przedszkola i żłobka. Zaprojektowany specjalnie dla najmniejszych dłoni, KiddiWash jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymagane jest skuteczne mycie rąk ciepłą wodą.

Lekki kranik Flippi-Tap jest idealny dla małych dłoni, dzięki czemu dzieci mogą aktywować stały strumień ciepłej wody, która osiąga idealną temperaturę do mycia rąk za każdym razem – zarówno w domu, jak i na zewnątrz!

TEALwash dla pojazdów mechanicznych

Umywalki TEALwash dla pojazdów mechanicznych dostępne, są w wersjach:

 • 12 i 24 woltowe wykrywające napięcia*
 • 12 woltowy nie wykrywający napięcia**

Produkt zgodny z regulacją ECE 10 i dyrektywą WE 72/245.

 

 

Variant

3 395,00 

Variant to kompletny zestaw komponentów, który pozwala na utworzenie jednostki do mycia rąk w gorącej wodzie w dowolnym miejscu.

Przenośny, praktyczny i ekonomiczny – Przenośna umywalka Variant zapewnia możliwość komfortowego mycia rąk ciepłą, bieżącą wodą wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne

Pobierz ulotkę produktu»

Uwaga: Wariant jest przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego i nie nadaje się do stosowania w pojazdach mechanicznych.

WashStand

2 682,00 

Przenośne urządzenie do mycia rąk WashStand zostało specjalnie zaprojektowane, aby spełnić wymagania w każdej sytuacji – od opieki domowej po catering mobilny. Umywalki mobilne zapewniają możliwość komfortowego mycia rąk ciepłą, bieżącą wodą wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Wyposażony w koła o niskim współczynniku tarcia i wygodny uchwyt, można go szybko i łatwo poprowadzić prosto do miejsca, gdzie potrzebne jest mycie rąk z użyciem gorącej wody.

Pobierz ulotkę produktu (wersja anglojęzyczna)»