Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Handeman Xtra do pojazdów mechanicznych

1 218,00 

Standardowy Handeman Xtra jest w pełni zautomatyzowany i włącza się tylko wtedy, gdy akumulator jest w pełni naładowany, a silnik pracuje, więc podczas gdy nie myjemy rąk nie zużywa baterii.

 

Jedno napełnienie zbiornika czystej wody zapewnia co najmniej piętnaście 12-sekundowych myć rąk. Aby zapewnić odpowiednią higienę rąk wystarczy napełnić zbiornik wodą wcześniej podgrzaną co umożliwia dostęp ciepłej wody przez 5 godzin od napełnienia.

Handeman Xtra jest dostępny w:

  • 12 i 24 woltowe wykrywające napięcia*
  • 12 woltowy nie wykrywający napięcia**

Zgodny z regulacją ECE 10 i dyrektywą WE 72/245.

Dostępny również w specjalnym zamówieniu – niewielka jednostka Handeman Xtra HMX12LW jest wyposażona w 90 watowy podgrzewacz.

Handeman Xtra do zasilania sieciowego

2 350,00 

Naprawdę skuteczną higienę rąk osiąga się przy gorącej wodzie bieżącej o idealnej stałej temperaturze 45 ° C +/- 2 ° C.

Wystarczy umieścić go na dowolnej płaskiej powierzchni lub zamontować na ścianie – wszędzie tam, gdzie dostępne jest standardowe źródło zasilania o napięciu 240 V.

Nie jest wymagana instalacja hydrauliczna.

Pobierz ulotkę produktu

Handeman Xtra Przenośny

1 218,00 

Handeman Xtra Portable jest idealny do każdej sytuacji, w której wymagane jest mycie rąk gorącą wodą i nie ma zasilania ani kanalizacji. Jest przeznaczony do użycia z wstępnie ogrzaną gorącą wodą i zapewnia co najmniej piętnaście 12-sekundowych myć rąk na jedno napełnienie.

 

Pobierz ulotkę produktu